UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Oficjalny plan startów triathlonistów w sezonie 2014

Utworzono: 19 grudzień 2013
AMI

Prezentujemy oficjalny plan startów triathlonowych w sezonie 2014. Wybraliśmy 5 zawodów, na których wystartuje spora grupa naszych zawodników. Oczywiście, plan nie oznacza, że uczestniczymy tylko w tych imprezach. Każdy z nas może wystąpić w dowolnej imprezie organizowanej na świecie jako zawodnik AKS Polonia Warszawa! Oto lista zawodów oficjalnych zawodów triathlonowych w 2014 roku:

Data

Zawody

24-25 maja

Garmin Iron Triathlon - Piaseczno (1/4 IM)

7-8 czerwca

Volvo Triathlon Series - Brodnica (1/8, 1/4, 1/2 IM)

12-13 lipca

Volvo Triathlon Series - Nieporęt (1/8, 1/4 IM)

8-10 sierpnia

Herbalife Triathlon - Gdynia (1/2 IM)

30-31 sierpnia

Volvo Triathlon Series - Mrągowo (1/8, 1/4, 1/2 IM)

Wystąpić w drużynie AKS Polonia Warszawa może każdy zawodnik, który otrzymał od organizatora swój numer startowy. Szczegóły dotyczące konkretnych biegów znajdziecie wybierając odpowiedni link do wydarzenia z powyższej tabeli.

Oficjalny plan startów nie oznacza, że startujemy tylko w powyższych zawodach! Możecie startować w dowolnych imprezach na całym świecie! Jako przynależność klubową wpisujcie AKS Polonia Warszawa. A jak uda Wam się przygotować relację ze startu to na pewno zamieścimy ją na naszej stronie.

Zależy nam, aby jak najwięcej osób zaczęło swoją przygodę z triathlonem. Zapraszamy :)

Share
Free Joomla Template created by College Jacke