UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Oficjalny plan startów biegaczy w sezonie 2014

Redakcja

sekcja-biegowa-aks-poloniaPrezentujemy oficjalny plan startów w sezonie 2014. Wybraliśmy 8 biegów, na których będą organizowane drużyny przez naszych kapitanów. Oczywiście, plan nie oznacza, że biegniemy tylko w tych imprezach. Każdy z nas może wystąpić w dowolnej imprezie organizowanej na świecie jako zawodnik AKS Polonia Warszawa! Oto lista zawodów oficjalnych zawodów biegowych w 2014 roku:

 

Data Bieg Link do wydarzenia
30.03 9. PZU Półmaraton Warszawski (21 km) czytaj więcej
13.04 Orlen Warsaw Marathon (42 km) czytaj więcej
03.05 XXIV Bieg Konstytucji (5 km) czytaj więcej
10-11.05 Accreo Ekiden (sztafety maratońskie) czytaj więcej
XX.06 Bieg Ursynowa (5 km)  
26.07 XXIV Bieg Powstania Warszawskiego (5/10 km) czytaj więcej
31.08 BMW Półmaraton Praski (21 km) czytaj więcej
28.09 Maraton Warszawski (42 km)  
11.11 Bieg Niepodległości (10 km)  

 

Wystąpić w drużynie AKS Polonia Warszawa może każdy zawodnik, który otrzymał od organizatora swój numer startowy. Szczegóły dotyczące konkretnych biegów znajdziecie wybierając odpowiedni link do wydarzenia z powyższej tabeli.

Oficjalny plan startów nie oznacza, że biegamy tylko w powyższych zawodach! Możecie startować w dowolnych biegach na całym świecie! Jako przynależność klubową wpisujcie AKS Polonia Warszawa. A jak uda Wam się przygotować relację ze startu to na pewno zamieścimy ją na naszej stronie.

Zależy nam, aby jak najwięcej osób zaczęło swoją przygodę z bieganiem. Bieganie uszczęśliwia! Tym bardziej, w tak sympatycznej grupie!

 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke