UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Zbadaj się! Zdrowie jest najważniejsze!

Utworzono: 06 grudzień 2013
Redakcja

mtb-wieliszewChcesz zbadać swoją wydolność i zoptymalizować treningi? Do niedzieli (8 grudnia) zbieramy zapisy na udział w badaniu wydolnościowym. Dzięki niemu dowiesz się ile wynosi Twoja beztłuszczowa masa ciała, spoczynkowe i maksymalne tętno czy stężenia kwasu mlekowego we krwi przy kolejnych etapach wysiłku. Badanie polecamy wszystkim sportowcom, a tym bardziej osobom dopiero planującym regularne treningi. Bezpieczeństwo to rzecz najważniejsza! Poniżej prezentujemy przykładowy wynik badania wraz z rekomendacjami.

 

 Badanie-wydolnosciowe-opis01 Badanie-wydolnosciowe-opis02

Prosimy o zgłoszenia chęci udziału w badaniu za pomocą formularza http://polonia.warszawa.pl/index.php/kontakt lub bezpośrednio na mail redakcji. Badanie odbędzie się na rowerze stacjonarnym, ale sprawdzamy też możliwość przeprowadzenia go na bieżni. Po ustaleniu liczby chętnych będziemy w stanie podać dokładną cenę i termin badania. Im będzie nas więcej tym uzyskamy korzystniejszy rabat!

Przypominamy również wszystkim o okresowej morfologii krwi. Szczególną uwagę zwróćcie na Hematokryt (w skrócie Ht lub HCT). Jest to stosunek objętości czerwonych krwinek do objętości całej krwi. Im wyższy, tym więcej tlenu dostarczymy organizmowi. Warto również sprawdzić poziom żelaza we krwi.

Share
Free Joomla Template created by College Jacke