UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Relacja z Biegnij Warszawo 2013

Utworzono: 15 październik 2013
Piotrek

sekcja-biegowa-aks-poloniaPrawie 12 tys. osób wystartowało w niedzielnych zawodach "Biegnij Warszawo". W tej rekordowej pod względem liczebności imprezie biegowej nie zabrakło także zawodników i zawodniczek AKS Polonia Warszawa.

 

10-kilometrowa pętla rozpoczynała się przy stadionie Pepsi Arena i prowadziła ulicami Powiśla i Mokotowa: ul. Chełmską, Belwederską, Pułąwska, Al. Ujazdowskimi, Piękną oraz dość stromym kilkuset metrowym zbiegiem ulicą Myśliwiecką. Trasa była dość łatwa technicznie i wysiłkowo dobrze dobrana. Pewnego rodzaju trudność pojawiała się na finiszu gdzie po szybkim odcinku końcowym następowało zwężenie i brakowało przestrzeni na rozbieganie.

Pogoda podczas zawodów nas rozpieszczała i była znakomita do biegania. Z za chmur wyglądało słońce, które dodawało uroku ulicom którymi wiodła trasa. Zaskoczyła mnie bardzo liczna publiczność. Kibice byli ustawieni dość gęsto prawie na całej trasie i gorąco dopingowali.

Ze sportowego punktu widzenia był to raczej piknik, ale niektórzy z nas osiągnęli rekordy życiowe. Tym bardziej należą im się gratulacje bo tłok na trasie był dość znaczny a miejscami bieg był kontynuowany „metodą interwałową”.

Wyniki

Bieg na 10km

Uczestnik / Uczestniczka

Czas netto

Tomasz Rachwalski

0:42:01

Aleksander Badowski

0:42:18

Adam Olszewski

0:45:26

Krzysztof Kowalczuk

00:45:33

Maciej Jesionowski

00:49:49

Paweł Wojtyła

00:50:27

Małgorzata Walendziewska

00:50:29

Karol Wróblewski

00:51:03

Natalia Napiórkowska

00:54:20

Piotr Kozłowski

00:57:35

GRATULUJEMY!

 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke