UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Kolejne podium dla AKS-u!

Utworzono: 19 sierpień 2013
Redakcja

bieg-katorznika-aks-poloniaPodczas kiedy wielu z nas przeżywało emocje związane z pierwszym meczem Polonii w IV lidze – dwoje zawodników reprezentujących AKS Polonia Warszawa wzięło udział w najcięższym biegu przełajowym w Polsce – w Biegu Katorżnika.

 

AKS przed startem

13 km trasy wiodło przez jezioro Posmyk, rowy melioracyjne, bagna i lasy w Kokotku nieopodal Lublińca. Na co dzień swą formę szlifują tam żołnierze elitarnej Jednostki Wojskowej Komandosów (JW 4101). Bieg Katorżnika jest więc najcięższym przełajowym biegiem w Polsce. W tym roku do startu zakwalifikowanych zostało 1034 osoby, organizator podaje, że ukończyło – 770. Wśród tych, którzy ukończyli była dwójka zawodników AKS-u. Karolina pokonała trasę w 3:30 co dało jej niezłe 67-me miejsce w swojej serii (bieg kobiet nazywany jest Biegiem Ślicznotek). Uzyskała wynik lepszy niż wielu zawodowych żołnierzy.

Karolina pokonuje jedną z ostatnich przeszkód

Występ Tomka, dla którego był to drugi raz na trasie pod Lublińcem był jeszcze większym sukcesem sportowym. Zdobył 3-cie miejsce w klasyfikacji dziennikarzy. Czas 2:38. 

Tomek na mecie

Gratulujemy!

 

 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke