UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Sponsor generalny wysokogórskiej wyprawy pilnie poszukiwany!

Utworzono: 30 czerwiec 2013
Redakcja

hubert-szczepan-krzeminskiNasz czołowy alpinista - Hubert Szczepan Krzemiński - właśnie stracił możliwość zwieńczenia trzyletniego cyklu przygotowań. Planowana na lipiec wyprawa w góry Tien Szan i atak na jeden z najtrudniejszych 7-tysięczników - Pik Pobiedy (7439m n.p.m.) stanęła pod znakiem zapytania. Jeden z partnerów w ostatniej chwili wycofał się z finansowania projektu i zostawił Huberta na lodzie.

Apelujemy do Was wszystkich o pomoc w znalezieniu sponsora generalnego wyprawy. Jeżeli nie uda się znaleźć finansowania do czwartku (4.07) polonijna flaga nie zatrzepocze na najwyższej górze Kirgistanu, a Hubert nie wykona planu, który zbliża go do wypraw na 8-tysięczniki.
Jeżeli macie znajome firmy, które mogłyby się zaangażować w projekt to bardzo prosimy o podesłanie im poniższej prezentacji:

Prezentacja - Oferta promocyjna dla sponsora generalnego wyprawy [format PDF]

Sponsor generalny może liczyć przede wszystkim na efekt medialny. Nasze strony, fan-page'e i zaprzyjaźnione media gromadzą publikę liczącą ok. 40000 odbiorców!
Mamy możliwość wystawienia faktury.

Jeżeli możesz wesprzeć Huberta drobniejszą kwotą to już teraz skontaktuj się z nim pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomóżmy Hubertowi i znajdźmy sponsora generalnego wyprawy!

Zarząd AKS Polonia Warszawa
Facebook: https://www.facebook.com/AKSPoloniaWarszawa/posts/480892351998313

 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke