UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Bieg dookoła ZOO. Mamy PODIUM!

Utworzono: 29 kwiecień 2013
Dagmara

bieg-dookola-zoo-logoW sobotę w Parku Praskim było tak:
Jeden modraszek (taki motyl).
Jedna czarna pantera (nasza Beatka Konwiktorska, w Zoo mieszkająca na co dzień)
Oboje z polonijnymi tarczami na dumnie wypiętych piersiach. Z takimi samymi tarczami biegło jeszcze parę osób.

Bieg dookoła Zoo nie bez powodu nazywany jest najweselszym biegiem w mieście. Prawie 900 osób, w tym część przebrana za zwierzęta, biegnie, przez warszawskie Zoo i otaczający je park. Biegaczom towarzyszy hałaśliwy doping, bębniarze, widzowie. Po biegu dla dorosłych jest kilka rund biegów dla dzieci – startowały nawet 4-latki!.Wszystko w atmosferze rodzinnego pikniku, nad sałatkami, z animującymi zabawy organizatorami, bohaterami bajek na scenie.


Sam bieg – przede wszystkim „na wesoło". Trzy pętle, sporo zakrętów, niewielki podbieg. Część trasy przez Zoo (mieszkańcy nie wydawali się bardzo zainteresowani – ot, kolejni ludzie wokół). Przy wysokiej temperaturze i wilgotności brakowało tylko punku z wodą po drodze (drobna po stronie organizatora).

Poza biegiem, była jeszcze jedna konkurencja- na najlepsze przebranie. I tu absolutnie jednogłośnie i bez żadnych wątpliwości wygrał nasz modraszek – czyli Paweł Motel.
Co więcej – biegnąc z błękitnymi skrzydłami (on twierdzi, że przeszkadzają, co mniej ufni podejrzewali podfruwanie nieprzepisowe), w cudownych złotych getrach, wybiegał dobry czas.

Zresztą, pozostali poloniści, zarówno panowie, jak i panie, nie muszą się wstydzić – poniżej zestawienie w tabeli. Gratulacje

Uczestnik / Uczestniczka

Czas netto

Adam Walendziewski                    

00:42:59

Aleksander Badowski

00:44:09

Paweł Wojtyla

00:45:51

Ola Pucek-Mioduszewska

00:47:53

Paweł Motel

00:48:05

Dagmara Mańka-Wizor

00:50:18

Małgorzata Walendziewska

00:52:34

Piotr Kozłowski

00:57:55


Przy okazji ujawniło się paru kibiców i dawnych zawodników Polonii – którzy zaczepiali nas podczas biegu, bardzo pozytywnie reagując na przebrania, na tarcze na koszulkach.
Zakończyć najlepiej podziękowaniem – dla wszystkich za wspólną zabawę, dla Piotrka za ogarnięcie naszej niesfornej grupy, dla polonistów niebiegnących za dokumentację fotograficzną.

Bieganie razem jest świetne!

Jeżeli chcesz dołączyć do grupy biegowej AKS Polonia Warszawa wyślij do nas wiadomość na adres: bieganie ( @ ) polonia.warszawa.pl i przedstaw się w kilku słowach.
Wówczas dołączymy Twój adres do grupy mailowej i dzięki temu będziemy w kontakcie. 

Chcesz zacząć biegać? Zapraszamy TUTAJ>>

Share
Free Joomla Template created by College Jacke