UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Byliśmy na 6. Półmaratonie w Poznaniu

Utworzono: 24 kwiecień 2013
Redakcja

poznan-polmaraton-aks-polonia-warszawa.jpg7 kwietnia, w Poznaniu odbył się 6 Poznań Półmaraton. Nie zabrakło na nim reprezentanta AKS Polonii Warszawa – Janusza Lew-Mirskiego, który ustanowił na dystansie 21,975km swój rekord życiowy - 1:46:10. Wyścig ten był dla Polonisty swoistym zapoznaniem się z areną sierpniowego Poznań Triathlonu (4 sierpnia), w którym Czarne Koszule także będą miały swoich przedstawicieli.

Start i meta wyścigu, w którym wzięło udział prawie 6000 biegaczy mieściły się na uroczej Malcie. Jej obiekty oraz otoczenie powodują ogromny zastrzyk adrenaliny, a nogi same rwą się do walki i już teraz jest trudno cierpliwie oczekiwać na sierpniowy, poznański triathlon.

Jeżeli chcesz dołączyć do grupy biegowej AKS Polonia Warszawa wyślij do nas wiadomość na adres: bieganie ( @ ) polonia.warszawa.pl i przedstaw się w kilku słowach.
Wówczas dołączymy Twój adres do grupy mailowej i dzięki temu będziemy w kontakcie. 

Chcesz zacząć biegać? Zapraszamy TUTAJ>>

 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke