UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Chcesz zacząć biegać?

Utworzono: 18 marzec 2013
Redakcja

bieganieOd wielu lat, zawsze przed nadejściem wiosny powtarzasz sobie: „To jest ten czas, będę biegać regularnie przez całą wiosnę i lato. Będę się zdrowo odżywiać, zrzucę zbędne kilogramy, zadbam o wygląd i zdrowie!”. Planujesz sobie – trzy, cztery biegi w tygodniu lub bieganie tylko w dni parzyste lub nieparzyste czasem zamierzasz biegać „co drugi dzień”.

W pierwszym tygodniu wykonujesz 100% planu. Niestety w drugim tygodniu już opuszczasz jeden bieg, bo męczący dzień w pracy, rodzina, dzieciaki itd. W trzeci tydzień wchodzisz po imprezie firmowej lub innej ostro zakrapianej libacji. Bieganie? Nie ma siły. Odrobię te treningi w czwartym tygodniu - myślisz. Przychodzi czwarty tydzień, a Ty stwierdzasz, że bez biegania da się żyć i postanawiasz, że za rok wraz z nadejściem wiosny weźmiesz się ostro za siebie. Brzmi znajomo? :)

Jeżeli wiesz z własnego doświadczenie czym jest ten przykładowy „czwarty tydzień” to najpewniej masz prosty problem z motywacją. W przypadku osób, które zaczynają biegać bardzo ważne jest postawienie sobie celu – startu w jakiejś imprezie. Drugim istotnym czynnikiem jest poznanie osób, które są na podobnym etapie. W kupie raźniej i można się wzajemnie motywować!

Zadeklaruj udział w Biegu Powstania Warszawskiego

Dlatego zachęcamy Cię już teraz do ZADEKLAROWANIA udziału w lipcowym Biegu Powstania Warszawskiego. Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z bieganiem. Razem z nami przygotujesz się do przebiegnięcia 5 lub 10km. Mamy cztery miesiące, aby osiągnąć cel! Wspólnie – damy radę!

Wejdź na stronę Biegu Powstania Warszawskiego

Share
Free Joomla Template created by College Jacke