UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Zaproszenie na spotkanie Towarzystwa Turystycznego

Utworzono: 18 marzec 2013
Redakcja

poloniatt1Towarzystwo Turystyczne zaczynające swoją skromną działalność w ramach AKS Polonia Warszawa serdecznie zaprasza Was na spotkanie do Biura "Kibice Razem" przy ul. Andersa 29, w piątek, 22 marca na godzinę 19.
Jeżeli Twój sposób spędzania urlopu nie ogranicza się do korzystania z ofert „all inclusive last minute”, jeżeli wolny czas wolisz spędzić na łonie natury, a nie przed telewizorem, no chyba że gra Polonia- to najprawdopodobniej jest to zaproszenie dla Ciebie.

Spędzasz wolny czas w lesie, na rowerze, na wycieczce, a do miasta zahaczasz tylko po prowiant na dalszą drogę? Jeśli pływasz kajakiem przez dwa tygodnie urlopu, przemierzasz górskie szlaki na lekko, bądź tym bardziej z całym majdanem na plecach, a może nawet wspinasz się po skałkach to te zaproszenie jest z pewnością dla Ciebie.

Ideą Towarzystwa Turystycznego jest zebranie do kupy osób, które aktywnie spędzają wolny czas, uprawiają tzw. turystykę kwalifikowaną i jednocześnie kochają Polonię.
Bo nie ma chyba nic piękniejszego niż zdobycie szczytu i zamocowanie na nim flagi Polonii, no albo przynajmniej sfotografowanie się w grupie biało czerwono czarnych przyjaciół.

Formuła spotkania będzie taka, że będziemy chcieli się trochę pochwalić i trochę posłuchać o podróżach; będzie trochę o Tatrach, trochę o Bieszczadach tych naszych, a może i dalszych, pewnie opowiemy o naszej inauguracyjnej wyprawie zimowej w Karkonosze, ale będzie też o górach Atlas i Wyspach Owczych.

Zapraszamy i zachęcamy do przedstawienia swoich opowieści inne osoby. Najlepiej przynieść zdjęcia na pendrivie i płycie i opowiadać po prostu 10-15 min.

Będą tam sami swoi, więc potrzeba mało odwagi:)

Trochę porozmawiamy o planach na ten rok, o działalności Towarzystwa i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Działamy na zasadach demokratycznych i autonomicznych. Ktoś woli góry to jedzie w góry, ktoś woli rower to jedzie rowerem, ale zróbmy to pod wspólnym sztandarem!

Jeszcze raz zapraszamy. Piątek 22 marca godzina 19 Kibice Razem.
 
Do zobaczenia.

Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa.

Share
Free Joomla Template created by College Jacke