UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

XXX Bieg Chomiczówki

Utworzono: 23 styczeń 2013
Redakcja

20 stycznia 2013 odbył się XXX Bieg Chomiczówki.
Nie zabrakło na nim naszych zawodników.

Bielańska historia biegania zaczęła się 22 stycznia 1984 roku gdy sygnał do startu dał Zdzisław Hoffman (rekordzista Polski, Mistrz świata w Helsinkach 1983 r.). Na trasę I Biegu Chomiczówki wyruszyło wtedy 156. zawodników. Trasa wynosiła jedynie 14,2 km, a pierwszy zawodnik, Ryszard Dryps z Sosnowca, dobiegł na metę z czasem 45:01. Najprawdopodobniej żaden z pomysłodawców (Edward Bienias i Piotr Pytlakowski) zgłaszających się do Jacka Bączkowskiego, Prezesa Ogniska TKKF nie był świadomy, że tworzy niepowtarzalną historię, która w styczniowy niedzielny poranek zwiąże Bielany z ponad tysięczną grupą miłośników biegania na długo.

W tym roku, zawodach wzięło udział ponad 1000 biegaczy i zarejestrowano ponad 100 drużn. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników i jedna zawodniczka, którzy wspólnie wybiegali 65 miejsce. Gratulujemy!

Miejsce

Drużyna

Czas łączny

65.

AKS Polonia Warszawa

03:46:59

 

Zawodnicy

Czasy indywidualne

 

BADOWSKI ALEKSANDER
MIASOJEDOW BOZENA
WASIAK KRZYSZTOF

01:07:29
01:32:24
01:07:06


Fotorelacja z biegu: http://www.fotomaraton.pl

Oficjlane wyniki: http://www.online.datasport.pl

Miejsce

Drużyna

Czas łączny

65.

AKS Polonia Warszawa

03:46:59

 

Zawodnicy

Czasy indywidualne

 

BADOWSKI ALEKSANDER
MIASOJEDOW BOZENA
WASIAK KRZYSZTOF

01:07:29

01:32:24

01:07:06

Share
Free Joomla Template created by College Jacke