UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

Wyjątkowe Medale dla AKS - Tri Sieraków!

Utworzono: 24 lipiec 2015
AMI

12 PoznanWczoraj przyszła do "biura" naszego Klubu niezwykła przesyłka: medale dla zawodników AKS za niedawny triathlon w Sierakowie! Trofea nie byle jakie - i absolutnie wyjątkowe: spersonalizowane dla konkretnych zawodników (Lwa, Motyla i Torpeda), w kształcie herbu Polonii, pięknie ręcznie wykonane, nawet z "wygrwerowanymi" czasami poszczególnych dyscyplin na odwrocie. Pełna profeska ;) Zresztą zobaczcie sami! Nikt nie ma takich pięknych :)

Autorką jest Julia - wspaniała kibicka warszawskiego AKS. Jest obecna na wszystkich zawodach w Wielkopolsce, w których bierze udział nasz Klub! Zawsze - z całą Rodziną - stoi dzielnie na trasie, wspierając naszych zawodników dopingiem i swoim serduszkiem, by potem na mecie gratulować - również dzięki niej - udanych startów!

Julce bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie Ją oraz całą Rodzinę! Do zobaczenia na kolejnych zawodach w Wlkp. Dla takich medali (i kibiców) warto startować jeszcze lepiej i zawsze na wysokim poziomie! :)

Źródło: własne

Share
Free Joomla Template created by College Jacke