UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze działanie strony w obecnej konfiguracji.

Rozumiem
Read and compare professional hosting reviews and choose the best hosting company for your business.

2. Białystok Półmaraton i Bieg Europejczyka (+foto)

Utworzono: 04 czerwiec 2014
AMI

14Na majowym 2. Białystok Półmaratonie nie mogło zabraknąć reprezentantów AKS Polonia Warszawa. Do stolicy Podlasia na to wydarzenie dotarła trójka naszych zawodników – Karolina Lew-Mirska, która wzięła udział w Biegu Europejczyka na dystansie 5,5 km, Tomek Panufnik, który na start w półmaratonie zdecydował się dzień wcześniej, w sobotę, robiąc się u fryzjera na bóstwo oraz Janusz Lew-Mirski, który tym półmaratonem kończył pewien etap przygotowań do tego sezonu. Polonistom, oprócz rodzin, towarzyszyła także zawodniczka z zaprzyjaźnionego Klubu Biegających Leśników - Olga z mężem Konradem.

W przyjaznej atmosferze, stworzonej przez organizatorów, wolontariuszy, kibiców i mieszkańców Białegostoku, Poloniści i Przyjaciele pobili swoje rekordy życiowe. Karola wróciła do Warszawy z wynikiem 0:33:17, Tomek odnotował rezultat 1:43:59, Janusz do swojej bazy danych wpisał czas 1:42:48, Olga 0:32:30, a Konrad - 1:43:35.

Naszym i zaprzyjaźnionym zawodnikom gratulujemy występu, a biegaczom poszukującym miejsc do startów gorąco polecamy zawody w Białymstoku!

Źródło: własne, tekst Lew, fot. AMI


 

Share
Free Joomla Template created by College Jacke